Historia


Fitness Klub Forma

W odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na terenie byłego przedszkola powstało niezwykłe miejsce – Fitness Klub FORMA.

9.09.2002r. na ul. Nowy świat 48 pierwsze zajęcia grupowe – aerobic, siłownia, sauny, solaria, gabinet masażu, zaczęły tętnić życiem. Z myślą o ludziach aktywnych twórcy tego niepowtarzalnego miejsca przez wiele lat z wielką pasją do wszelkich form ruchu nabywali doświadczenia z dziedziny kulturystyki i fitness.

Dziś pragną wraz z profesjonalną kadrą instruktorów, podzielić się swoimi wiadomościami i umiejętnościami z każdym, kto zechce cieszyć się dobrą kondycją i świetnym samopoczuciem przez całe życie.

Użytkownicy naszej placówki mogą bowiem doskonale wymodelować swą sylwetkę według własnych upodobań, kształtować i podnosić sprawność wszystkich cech motorycznych, a także zrelaksować się i w miłej atmosferze odpocząć. Wszystkiego, co kojarzy się z dobrą formą doświadczyć można na 750m2 naszego klubu.

Fitness Klub FORMA. oddaje do Państwa dyspozycji gustowną siłownię, dwie sale do aerobiku, salę kondycyjną wyposażoną w profesjonalne rowery stacjonarne, sauny fińskie, nowoczesne solaria, gabinet masażu i kawiarnię.

Zapraszamy !

Siłownia HardBody Tarnovia

Siłownia HardBody Tarnovia powstała w 1994 roku. Od samego początku swojego istnienia była jedną z najlepiej wyposażonych w sprzęt kulturystyczny siłownią w regionie. Lokalizacja na stadionie MKS Tarnovia stwarza unikalną atmosferę naszego klubu. Ćwiczą tutaj zarówno osoby zajmujące się zawodowo sportem jak i ci, którzy przychodzą w celu rekreacyjnym. Na przestrzeni lat stworzyliśmy skuteczny system szkolenia. W szeregach ćwiczących są między innymi finalista mistrzostw Polski w kulturystyce Adam Książek, zdobywca wielu medali na mistrzostwach niepełnosprawnych w wyciskaniu sztangi Krzysztof Nędza, koszykarze, karatecy, piłkarze i wielu innych. Na powierzchni 220 m2 skompletowaliśmy 50 stanowisk treningowych. Maszyny treningowe firmy „PARAMOUNT” i „OLIMP”, wolne ciężary: sztangi olimpijskie, sztangielki, sprzęt aerobowy: rowery stacjonarne, steppery dają możliwość wykonywania treningu specjalistycznego i rekreacyjnego. Dla początkujących przygotowane są metody treningowe, które pod okiem instruktorów pozwalają postawić pierwsze kroki na siłowni. Zainteresowani nowoczesną suplementacją odżywkami dla sportowców, znajdą w klubie Forma sklep z markowymi produktami krajowymi i zagranicznymi. Parafrazując słowa twórcy nowoczesnej kulturystyki Joe Wieder′a stworzyliśmy hasło naszego klubu: „Niech ćwiczenia w klubie kulturystycznym Hard Body staną się częścią Twojego życia”.