Historia

Fitness Klub Forma

W odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na terenie byłego przedszkola powstało niezwykłe miejsce – Fitness Klub FORMA.

9.09.2002r. na ul. Nowy świat 48 pierwsze zajęcia grupowe – aerobic, siłownia, sauny, solaria, gabinet masażu, zaczęły tętnić życiem. Z myślą o ludziach aktywnych twórcy tego niepowtarzalnego miejsca przez wiele lat z wielką pasją do wszelkich form ruchu nabywali doświadczenia z dziedziny kulturystyki i fitness.

Dziś pragną wraz z profesjonalną kadrą instruktorów, podzielić się swoimi wiadomościami i umiejętnościami z każdym, kto zechce cieszyć się dobrą kondycją i świetnym samopoczuciem przez całe życie.

Użytkownicy naszej placówki mogą bowiem doskonale wymodelować swą sylwetkę według własnych upodobań, kształtować i podnosić sprawność wszystkich cech motorycznych, a także zrelaksować się i w miłej atmosferze odpocząć. Wszystkiego, co kojarzy się z dobrą formą doświadczyć można na 750m2 naszego klubu.

Fitness Klub FORMA. oddaje do Państwa dyspozycji gustowną siłownię, dwie sale do aerobiku, salę kondycyjną wyposażoną w profesjonalne rowery stacjonarne, sauny fińskie, nowoczesne solaria, gabinet masażu i kawiarnię.

Zapraszamy !